Pojistné plnění

Pokud se stane úraz,ale osoba není v pracovní neschopnosti,má nárok na plnění z pojistky?

Nejlepší odpověď
hanjimka

To záleží na tom co a kde má pojištěné.U některé pojistky se dělá pojištění denního odškodného za úraz a to není podmíněno prac.neschopností.

zajda1

Bylo by potřeba vidět o jaký produkt jde..
jestli se jedna o denní odskodne za kazdy den
nebo napr. telesne poksozeni urazem, tzn, do jake procentni miry bylo telo poskozeno..
zde se nezapocitava napr delka leceni, napr. u denniho odskodneho je zase skoro jedno jestli mate zlomenou jednu nohu nebo dve:-)

zajda1

jinak na pravocvni neschonost to vliv nema