rady74

Má dcera dostane odškodnění za úraz ve škole. Ale může ještě dostat odškodnění z pojistky rodičů?

Pojistka urazu
Zdá se, že jste příliš struční. Nešetřete písmenky a důležité informace napište přímo do otázky

Ahoj,dcera si udělala úraz ve škole.Ponevadz má škola pojistku,dostane odškodnění.Pokud má ale i pojistku od rodičů,má taky nárok na odškodnění? děkuju JR PS:je to investiční životní pojištění.

Nejlepší odpověď
hapiky

Může dostat tolik odškodnění, kolik má platných pojištění.
Důležitá je jen skutečnost, zda byla pojištěna proti onomu typu úrazu, jestli nebyla pod vlivem nějakých látek apod.

Další odpovědi
Drap

Ano, pokud se pojištění na danou situaci vztahuje tak ano. Obecně lze říct, že kolikatero mám pojištění, tolikrát beru odškodnění a může to být i u různých pojišťoven.