panxnotdead

pojistka na úraz

Když mi to zrentgenujou, tak už můžu žádat nebo jak je to? vůbec se v tom nevyznám. A s jakýmy zraněními chodíte do nemocnice? já nebyl s ničím a to sem měl pěkně spálenou nohu od výfuku, ale já blbec si s tím nedošel

Nejlepší odpověď
Drap

Nárok na vyplacení pokistného se uplatňuje převážně po ukončení léčby.

Další odpovědi
rybika

Odškodnění proběhne podle toho u jaké jste pojišťovny-většinou až po ukončení léčby.Vždy je nutné si u ní vyžádat u pojišťovny formulář a ten vyplnit a nechat potvrdit u lekaře,který úraz ošetřoval-zpoplatněno.