maruš

Pojistka na uraz.

Slyšela jsem,že existuje urazová pojistka,kterou i když si založíte nyní,tak můžete žádat o plnění urazu až pět let zpátky.Myslíte,že něco takového opravdu je?

Nejlepší odpověď
dědapetr

Stačí se zamyslet a zjistíš že je to nesmysl.Pojišťovny musí vydělat,aby mohly platit pojistky a to jim musí někdo ty peníze dát,aby je mohly vyplatit.

Další odpovědi
Drap

Už hodně dlouho jsem neslyšel tak pěknou blbost.

anonym

Maruš,slyšela jsi špatně.Zpětné plnění z nové pojistky neexistuje.