e-system

Pojisteni na starsi auto

prosim O radu kde pojistim nejlevneji starsi vuz Skoda Forman rok 1992,1,3 1289,barva modra,mist k sezeni 5,auto ma alarm,medvedi blok udelan na zakazku,mam jiz 9 mesicu bez nehody ZACATECNIK dekuji za radu
Doplňuji:
Pouze povine ruceni !!!

Nejlepší odpověď
lukas.zmizik

ze ma auto alarm a modrou barvu je pro stanoveni vysi pojistky celkem nepodstatny udaj…

a tady je kalkulacka:
http://www.povinne-ruceni.com/povinne-ruceni-srovnani.html

Další odpovědi
Alesh

A chceš pojištění nebo povinné ručení?

Pojistka je na takovouhle plechovku zbytečnost, to už by kradl leda kovošrot a pokud to rozštípáš, pak to zas taková škoda nebude, na to abys zaplatil spoluúčast a něco rozumného ještě vyvařil.

Povinné ručení poptej na více pojišťovnách. Nejprve naběhni do jedné a ať ti udělají nabídku. S touhle pak oběhni další pojišťovny a uvidíš, jestli něco sleví. Možná budeš překvapen, jak to najednou půjdu dolů. Osobně mám dobrou zkušenost s Kooperativou.

gepik

Zkus najít pojišťováka, který ti přizná všechny bonusy, pak jsou ceny hodně podobné. Já platím u Generali za podobné auto (určitě máš na mysli „zákonnou“ pojistku) cca šestnást set korun ročně.

mosoj

Jako obvykle otázka která je třeba domýšlet.
Povinné ručení je dobré se poptat nebo najít na inetu.

Havarijní pojistka naprostý nesmysl.
Pojišťovna hradí jenom do výše časové ceny auta. Na ohodnocení auta má svoje časové tabulky, bez ohledu na to kolik jste vy zaplatil!
Typuji že cena Vašeho auta nepůjde přes 5 000 Kč. A pojištění bude určitě přes 1000 Kč a ještě s nějakou spoluúčastí.

pokazdejinak

přidám se ke kolegům – na havarijní pojistku se vybodněte :) ale povinné ručení je povinné – taky doporučím Kooperativu, ale až tam půjdete, mějte s sebou jméno a rodné číslo někoho z rodiny, kdo už má vyjeté nějaké bonusy – Kooperativa je umí přičíst jako tzv. duální bonus a výrazně tak může snížit cenu

ARIS

Taqky myslím, že havarijko na toto vozidlo je nesmysl.
Pokud jde o povinné ručení, tak doporučuju nějakého poradce který dokáže poradit a vybrat to co potřebujete. Můj má své stránky, tak to zkuste tam – www.smsporadce­.ic.cz