Avatar uživatele
iwetax

Pojištění Mazlíček

Máte s tím pojištěním zkušenosti? A už jste měli plnění? Já si ho asi nechám udělat. Máme takoví štěněcí trdlo, navíc bydlíme v turisticky atraktivní oblati, a ciklisti jezděj rychle.
Hlavně aby kdyby se nedej bože něco stalo aby mi na pojišťovně neřekli , že mám smůlu, že jsem si psa měla hlídat. To by mi bylo na prd to pojištění.
Doplňuji:
Tak se poptejte

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3907 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
ReHu

Myslím, že jsou i lepší pojištění. Mám 2 psy, jedna je jak na péro a po každém skáče. Mám pojištění domácnosti a to obsahuje i pojištění odpovědnosti za škody. Před tím jsem měla poj.u České poj. a to jsem zrušila. Doporučuji se na to optat u více pojišťoven vybrat to nejvhodnější. Můžu se i poptat.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Miroslavst

koukni na stránky www.pojisteni.cz a tam si můžeš vybrat z různých pojišťoven, které to či ono nabízí. Uvidíš tam hned i cenu a taky na co se to vztahuje.
Nechci být chytrý až moc, ale pokud jsem pochopil, že máš strach, že nějaký cyklista by ti pejska přejel, asi bys nic nedostala. To bys musela chtít uhradit škodu na tom cyklistovi. Domnívám se, že to pojištění se vztahuje jen na škody, které způsobí tvůj pejsek a případně léčení u veterináře pokud je nemocný.

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zvířata