maulík

Pojem magnituda používáme při popisu Hvězdné…? Víte?

  1. hmotnosti.
  2. jasnosti.
  3. hustoty.
  4. teploty.

Nejlepší odpověď
annas

Nejste tady dlouho,takže nevíte,že podle upoozrnění nemáme na astronomické otázky odpovídat,protože jde o různé soutěže.Odpovědi jsou sledovány.Můžete být vyřazena.

Milé řešitelky a řešitelé AO!
Upozorňujeme, že výbor AO diskuzní fóra tohoto typu průběžně monitoruje. Každý tazatel se položením otázky ze zadání aktuálního kola AO v diskuzním fóru na internetu vystavuje riziku, že jeho práce bude z hodnocení korespondenčního kola zcela vyřazena pro porušení bodu 6 části V statutu AO.

Přejeme všem poctivým řešitelům mnoho úspěchů při řešení úloh.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/reseni-uloh-astronomicke-olympiady

Další odpovědi
SajmonModer

velikosti