lukino185

Pojedete na prázdniny k moři ??

Nejlepší odpověď
dědapetr

Mám rakovinu

A hodně starou.

Další odpovědi
hanny 2

Ano

Na prázdniny ne,ale v září na dovolenou.

tom004

Ne , nemám peníze

Ne,ale ne kvůli penězům. Nemusím moře,horko,vlhko. A když už,tak Finsko.

Fidel

Bojím se vody

Mucillinka

Ano

jokyk

Ano

Ano,ale né na prázdniny,ale na relaxační dovolenou.

quentos

Ne , nemám peníze

GM

Ne , nemám peníze

filva

Ano

reflexman

Ne , nemám peníze

sanskrybastr

Letos ano… Rád bych se po dlouhé době podíval zase do Chorvatska. Nejspíš tam ale pojedu až po prázdninách, protože v tu dobu už tam nebývá tolik lidí. Rád bych zkusil navštívit ostrov Krk. Podle toho, co jsem slyšel tam musí být vážně moc hezky. Navíc se tam přes http://www.uby­tovanivchorvat­sku.cz/krk/ dá sehnat ubytování velmi levně, což je určitě plus.