Jahoda

Pojedete letos někam na dovču ?? ;o)

Já jsem měla jet na 17 nocí do Řecka, ale bohužel z toho nic nebude… :( :(. Jinak bych si ale chtěla udělat výlet do Prahy, Brna a Ostravy-na nákupy a podívat se tam, kde jsem už dlouho nebyla :)Dále je to aquapark a podobné jednodenní výlety ;o). A co vy? Jaké máte plány na letošní léto? A kam pojedete např. s dětmi? Já zatím žádnou ratolest nemám, ale v létě se snad podaří… :), ale ještě mě napadlo, že by jsme mohli jet s rodinkou autem do Chorvatska-uvidím, nechám se překvapit :)

Nejlepší odpověď
quentos

jezdím po republice průběžně v rámci kvalifikačních turnajů (jsou pokaždé někde jinde) a poznal jsem díky nim mnohá krásná zákoutí republiky – nejnádherněji bylo v Bystřici nad Olší na Frýdeckomístecku. V této souvislosti se v dubnu těším do Kadaně, prý má nádherné historické jádro oceněné UNESCem. Do zahraničí jet zatím neplánuju – není na to…

Další odpovědi
Luss

Tesim se, ze v lete prosmejdim nizkonakladovky, ulovim nejakou letenku za par kacek a vyrazim. kamkoliv po Evrope (zatim mam jeden ulovek Londyn za necelych 900,– zpatecni v kvetnu:) na podzim nebo v zime mam v planu Sri Lanku. i kdyz to vypada, ze nevim co s penezma, tak to rozhodne neni. kdyz hledate a mate odvahu cestovat na vlastni pest, vyjde to kolikrat levneji nez bezna dovca s cestovkou, kterou absolvuji rocne statisice Cechu…
Jinak bezvadny je taky cestovat „doma“ po Cechach a Morave. Bud se presouvat z mista na misto, a nebo zakotvit treba na tyden a projezdit a poznat okoli. Porad je co poznavat i v CR! Cestovani je moje vasen 😉 a vim, ze az prijde starost o rodinu, nebude cas a zrejme ani penize, tak si to dopravam alespon ted

Nuk nuk

Zatím nevím, ale určitě to letos nebude nikam daleko a zůstaneme v ČR. V květnu totiž čekáme přírůstek do rodiny, takže v létě ještě nebude asi na nějaké moc velké výlety dostatečně zralý ;)

lorja

Na klasickou dovolenou nejezdíme.Celá rodina vyrážíme na třídenní výlety.

anonym

Chorvatsko je pekne,nic ve zlem mila Jahodo,ale ta morska zmena by Vam pomohla k vytouzenemu detatku,ktare Vam moc preji,a jinak se mi libi,ze mate nase mesta rada.Ja jedu do Skotska a na trvalo.A k tomu otehotneni,me se to povedlo v Bulharsku,tak drzim palce.

panenka

Ano pojedem ke strýcovi do koutů nad desnou na chatu a už se moc těším

iwetax

Budu chodit po okolí domova. Na koupaliště, do letní restaurace. (jedině že bych vyhrála ve sportce)

anetadela1

Na Sázavu pod stan.

bizonka

Do Corvatska jezdi moc Cechu,doporucovala bych to Recko,byla jsem tam s pritelem 4× a super,ze cestujeme vsude mozne,ale Recko je,alespon pro nas number1

Zdroj: zkusenosti

oskar

Ja jezdim na Lipno tři roky a jsem spokojen.