Avatar uživatele
Jahoda

Pojedete letos někam na dovču ?? ;o)

Já jsem měla jet na 17 nocí do Řecka, ale bohužel z toho nic nebude… :( :(. Jinak bych si ale chtěla udělat výlet do Prahy, Brna a Ostravy-na nákupy a podívat se tam, kde jsem už dlouho nebyla :)Dále je to aquapark a podobné jednodenní výlety ;o). A co vy? Jaké máte plány na letošní léto? A kam pojedete např. s dětmi? Já zatím žádnou ratolest nemám, ale v létě se snad podaří… :), ale ještě mě napadlo, že by jsme mohli jet s rodinkou autem do Chorvatska-uvidím, nechám se překvapit :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, afro.disiak, TeriBublinka před 5147 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

jezdím po republice průběžně v rámci kvalifikačních turnajů (jsou pokaždé někde jinde) a poznal jsem díky nim mnohá krásná zákoutí republiky – nejnádherněji bylo v Bystřici nad Olší na Frýdeckomístecku. V této souvislosti se v dubnu těším do Kadaně, prý má nádherné historické jádro oceněné UNESCem. Do zahraničí jet zatím neplánuju – není na to…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Luss

Tesim se, ze v lete prosmejdim nizkonakladovky, ulovim nejakou letenku za par kacek a vyrazim. kamkoliv po Evrope (zatim mam jeden ulovek Londyn za necelych 900,– zpatecni v kvetnu:) na podzim nebo v zime mam v planu Sri Lanku. i kdyz to vypada, ze nevim co s penezma, tak to rozhodne neni. kdyz hledate a mate odvahu cestovat na vlastni pest, vyjde to kolikrat levneji nez bezna dovca s cestovkou, kterou absolvuji rocne statisice Cechu…
Jinak bezvadny je taky cestovat „doma“ po Cechach a Morave. Bud se presouvat z mista na misto, a nebo zakotvit treba na tyden a projezdit a poznat okoli. Porad je co poznavat i v CR! Cestovani je moje vasen 😉 a vim, ze az prijde starost o rodinu, nebude cas a zrejme ani penize, tak si to dopravam alespon ted

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Nuk nuk

Zatím nevím, ale určitě to letos nebude nikam daleko a zůstaneme v ČR. V květnu totiž čekáme přírůstek do rodiny, takže v létě ještě nebude asi na nějaké moc velké výlety dostatečně zralý ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lorja

Na klasickou dovolenou nejezdíme.Celá rodina vyrážíme na třídenní výlety.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Chorvatsko je pekne,nic ve zlem mila Jahodo,ale ta morska zmena by Vam pomohla k vytouzenemu detatku,ktare Vam moc preji,a jinak se mi libi,ze mate nase mesta rada.Ja jedu do Skotska a na trvalo.A k tomu otehotneni,me se to povedlo v Bulharsku,tak drzim palce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Ano pojedem ke strýcovi do koutů nad desnou na chatu a už se moc těším

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iwetax

Budu chodit po okolí domova. Na koupaliště, do letní restaurace. (jedině že bych vyhrála ve sportce)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anetadela1

Na Sázavu pod stan.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bizonka

Do Corvatska jezdi moc Cechu,doporucovala bych to Recko,byla jsem tam s pritelem 4× a super,ze cestujeme vsude mozne,ale Recko je,alespon pro nas number1

Zdroj: zkusenosti

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oskar

Ja jezdim na Lipno tři roky a jsem spokojen.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek