Mišús_ik

Pôjde mi hra na XBOX 36 na pc ?

Viem, že asi nie, keď to je na xbox, ale neni tu nejaký spôsob, akoby som tú hru mohla mať na počítači.. jedná sa o Zumba fitness game…

Odpovědi
ondra07

To asi není možné, ale chvíli si počkejte, určitě to dají za pár měsíců i na PC.. i když to asi nebude ono, pokud se ta hra ovládá nějakými pohyby apod.. tak na PC tohle asi nebude. :)
Lepší je si zajít do nějakého Zumba kursu, i ty už dneska jsou.. a je to zábava, viděl jsem, jak u nás na stadionu trénovali..

Reuef

100% to nyni mozne neni…mozna za par (desitek) let udela nekdo nejaky emulator…