nika68

pohybové čidlo v bytovém domě

může někdo v bytovém domě, kdo má odkoupený byt od města (ale všechny byty v tomto domě prodané nejsou, někdo si je i nadále pronajímá od města), nainstalovat ke svému bytu pohybové čidlo, aby mohl monitorovat pohyb osob v domě?

Nejlepší odpověď
tom004

Jde spíše o to,k čemu takové čidlo slouží.Pokud mu spíná světlo nade dveřmi,nebo nějaký podobný spotřebič,proč ne.Moc nechápu,k čemu by mu bylo dobré,monitorovat počet osob,které projdou.Jiná věc by byla,kdy tam měl namontovanou snímací kameru.Na druhé straně je dnes běžný videotelefon.Ten se ovšem aktivuje pouze po zazvonění u dveří,třeba bytu.

Další odpovědi
Mapel

Otázka je co si představuješ pod pojmem pohybové čidlo.
Pohybové čidlo, jináč řečeno IR čidlo má zaznamenat pohyb a sepnout osvětlení, případně nějaký spotřebič. Nemá však funkci čítače. IR čidlo zaznamená třeba pohyb psa, kočky atd.