Miroslavst

Pohřeb Petra Muka

Dnes byl pohřeb P.Muka a ve zprávách říkali, že celou první řadu obsadila rodina Kočkova. Zajímalo by mě, co mají Kočkovi společného s Petrem Mukem. Třeba je to známé, ale já to fakt nevím.
Děkuji.

Nejlepší odpověď
panenka

zde ti MIROSLAVE posílám co měl PETR MUK společného s rodinou Václava KOČKY.

Petr Muk se s rodinou Kočkových také přátelil. Václav Kočka ml. a jeho sestra Olga byly kmotry Mukovy dcery Noemi

Zdroj: http://www.bles­k.cz/clanek/zpra­vy-krimi/102063/pohreb-v-kocky-celebrity-plakaly-nad-rakvi.html