bigbít

Pohled na jakou barvu dodá nejvíce energie?

Samozřejmě myšlena psychická energie…

Nejlepší odpověď
led

červená zvyšuje napätie, dráždi zmysly (muži by o tom mohli hovoriť)
zalená ukludňuje

Další odpovědi
anonym

Jakou barvu má pětilitr?

mosoj

Pohled na barvu, žádnou energii nedodá. Může zlepšit náladu a nastartovat organismus k lepšímu využití již dodané energie.

hanulka11

Možná se budete divit, mě dodá nejvíc energie zelená -pohled na lesy ,louky prostě přírodu vůbec .Když vidím z okna les -je to nádhera.

ReHu

červená, oranžová

Terryle

Řekla bych, že jak komu. Mě třeba dost nabíjí žlutá. A letos mám hrozné štěstí na nádherně barevnej podzim. Žluto-oranžovo-hnědo-zelený stromy proti modré obloze, to je nádherně šílenej barevnej kýč… a působí to na mě ohromně optimisticky. Víc, než jakákoli jediná samotná barva.

Michal

Obecně se říká,že na červenou.