misicka2310

Pohlavní styk po porodu

zajímalo by mě po jaké době může mít žena pohlavní styk po porodu když je šitá

Odpovědi
Džanička

Minimálně počkejte až po šestinedělí,potom to záleží na vás jak se budete cítit.Pokud kojíte tak ale nespoléhejte na to že je to nějaká 100% antikoncepce,nej­lépe je říct gynekologovi ať vám nehormonální antikoncepci napíše,nebojte miminku neublíží.Pokud nebudete chtít tablety tak používejte kondomy.Z vlastní zkušenosti vím že jsem kojila syna a během toho jsem počala dceru.Samozřejmě toho nelituji

afro.minerva

Určitě počkej, až ti skončí očistky. Ty jsou dost infekční. A taky by jsi měla minimálně počkat do konce šestinedělí. Ale pokud kojíš, a myslím, že kojíš, tak se připrav na to, že budeš dost suchá, takže pokud nebudete používat nějaký lubrikant to nebude s tím sexem až tak valné. Než se ženě vrátí tělo do původního stavu před porodem, tak to trvá klidně i dalších 9 měsíců.

anetadela1

Já byla taky sešitá při prvním porodu.Opravdu počkejte min. 6 týdnů. Já na to neměla chuť ani po 8mi týdnech.Jenže manžel byl už nervozní… 🙂A bylo to pro mě velmi bolestivý, jak kdyby to bylo poprvé.

panenka

pokud má žena císařský tak po roce pokud jsi měla porod normalní a byla jsi jen šitá v porodnici mi říkali že po půl roce

Nuk nuk

Nejdříve po šestinedělí, a to i kdybyste šitá nebyla.. Pak to bude záležet na Vás, jak brzo se na to budete cítit, někomu se švy vstřebají rychle, někomu to trvá i několik měsíců.