bobánek

Pohadky za byvalého režímu líbili se vám?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Myslím,že kdyby nebyly natočeny ,byli bychom o ty krásné pohádky ochuzeni my i naše děti a vnoučata.Tak pěkné pohádky už se nyní netočí.

Další odpovědi
Terryle

Tak já půjdu zase proti proudu – nelíbily a nelíbí. Ale ne proti tomu, že by byly staré nebo minulé, ale proto, že se mi obecně nikdy moc nelíbily žádné pohádky (hlavně ty s princeznama a princema). Byla jsem ironický a přechytralý dítě, co vždycky vědělo, že tak to v životě nechodí a láska a dobro v životě jen tak lacino nezvítězí, jak se to ukazuje v pohádkách – takže mi pohádky přišly jako oblbování nás dětí. Já byla spíš na dobrodružný filmy a seriály nebo na příběhy o zvířatech a radši jsem četla, než se koukala na televizi. Jaj, takovej Foglar nebo Verne!

Ale je fakt, že byly o stoprocent lepší než ty současné. Na ty staré se občas kouknout dá, když je kousek nálady… na ty nový leda tak s flaškou whisky a stejně je to furt nesmysl. V jednoduchosti je krása.

roxy52

Taky se mě líbili.Ty dnešní nemají ani hlavu ani patu a mnohokrát v nich zavání sado-maso.

anonym

Ptáš se,zda se líbily ? Ony se stále líbí!

vlastina

Kdyby nebylo jich,co by na Vánoce vysílali? Jsou prostě krásně neopakovatelné.

iceT

Taky se mi líbí starší pohádky,ne ty dnesní slátaniny,i když některé ty starší taky nejsou zrovna pěkné.Naopak vůbec se mi nelíbí slovenské pohádky.

aramah

Jsem divná ale pohádky já nemusím,nevím kde je chyba.Už jako málé mě vadilo že to není záživné.Jak už to bejvá u pohádek všechno dobře dopadne tak proč strácet čas.

mojitek

Me se libi pohadky jen z dob byvaleho rezimu.To co se nataci poslednich par let to nejsou pohadky,ale jen filmy pro deti,a hlavne jsou nudne,takove prazdne.

anonym

Co mají pohádky společného s bolševikem?

Pokud to nebyly báchorky o plnění plánů na 140%.
Nebo o „soudružce“ se jménem „Bába Štědrovka“.
Ta měla alternovat o Vánocích Ježíška.