pokazdejinak

Pohádka O poslední vlaštovce

prosím vás, nemáte někdo tuhle pohádku v .pdf? je to z knížky Pohádkový dědeček od Eduarda Petišky – povedlo se mi najít audioknihu, ale asi není kompletní, tahle konkrétní pohádka tam chybí a stejně bych to radši synovi přečetla sama. jestli někdo víte, kde to stáhnout, hoďte mi sem prosím odkaz :) díky
Doplňuji:
ach jo :) tak já nic nenašla, koukám, že tady asi taky nikdo nic, tak se holt vydám zítra do knihovny…
syn chyběl ve škole a podle učebnice jim to asi četla učitelka při hodině prvouky, tak to s ním chci dohnat ;)

… kdybyste tu knížku měl náááhodou někdo doma a chtěl mi poslat naskenovaný text mailem, tak bych byla ukrutně vděčná :)

Nejlepší odpověď
anonym

http://www.uloz­.to/hledej/?q=po­hadky+prc+pdb+p­df+rtf&catego­ry=1&disclaimer=0