Eliska1234

Pohádka o kocourovi, jak se jmenuje?

Dobrý den, nemohu si vzpomenou na jméno pohádky, kde byl kocour mluvící a vlastně se to odehrávalo v úplně barevném městečku, kde byly děti, které hlídala chůva a ta nějak usla potom a ten kocour tam s nima delal ruzne blbosti, a rikal: ja jsem kocour z klobouku, nebojim se pavouku, jsem to super… Neco takovyho, dekujii moc

Odpovědi
lejdy.můn

Možná „Kocour“? 🙂
http://www.csfd­.cz/film/43699-kocour/galeri­e/?type=1

led

Pokiaľ pamätám, Bol tu kedysi Kocour Mikeš nakreslený Josefem Ladou