Pohádala sem se se svojí bff kvuli klukovi – co s tím?

Pohádali jsme se docela dost a teďka se mnou nemluví nevim jestli na něj žárlí nebo tak něco ale řekla mi že si ho prej všímám víc než jí…a že mi na něm záleží víc než na ní což neni zas taková pravda!!!! Prosííím poraďte mi co mám dělat aby na mě nebyla naštvaná.
Předem děkuju za rady :)

Odpovědi
ReHu

Kamarádka by měla pochopit, že nelze srovnávat přátelství s bff a s klukem.
Kluk je potencionální životní partner a kamarádka je prostě bff. Jsou to 2 zcela rodílné vztahy.
Mám dojem, že žárlí to si nenech líbit.
Trochu to proberte a pokud to nepochopí, pak to není bff a hledala bych jinou.
Hodně štěstí.

Betynka

Já osobně bych dala BFF přednost je to prostě best frien 4ever a kluk s tím se jednoou rozejdeš a ta kamarádka je ta která by tě podržela. Musíš se rozhodnou co je pro tebe důležitější. Já mám nej kamošku4ever a kuli žádnýmu klukovi bych se ji nevzdala

Holly

Stím jsem se už taky tak nějak setkala.Je samozdřejmí že kluka by sis měla všímat,dává ti něco co ti tvá BFF dát nemůže.Ale zase si musíš všímat i jí.Zkus jí dát nějak najevo že patří k tobě a že jí neopovrhuješ.Zaj­děte do kina,udělejte si filmovej večer jen vy dvě,spolu.Uvidíš že po čase se to zlepší.Až si ona najde kluka,tak to pochopí a pak můžete dat rande ve 4 … :)