Pohádala jsem se s kámoškou a nevím co dál

Já začala chodit s klukem, který se líbil kámošce (ona to ale neřekla). Dlouho to mezi náma skřípalo (hádali jsme se snad kvůli všemu), až jsme se jednou pohádali na tolik, že si ode mě ve škole odsedla. Chtěla bych se sní usmířit, ale nevím jak jí to mám říct, aby si nemyslela, že dolízám. Ps: ukázalo se, že ten kluk je totální debil a stejně mě to s ním neklapalo.

Nejlepší odpověď
Terka88

zkus jí napsat usmiřovací dopis, ale hlavně se nenazývej sprostými slovy jako např. promiň já jsem ..... !