Avatar uživatele
FiveGirls

Pohádala jem se s kamarádkou

Dobrý den,je mi 13 let a příšerně jsem se pohádala s nejlepší kamarádkou.Poraďte mi prosim co mam dělat.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5077 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Jahoda

Také bych radila zkusit se s ní udobřit a opět skamarádit. Omluv se jí a kup jí třeba něco, co mám strašně ráda. Např. její oblíbenou čokoládu, nebo jí můžeš koupit plyšáka- třeba i se srdíčkem. To je důkaz, že ji máš pořád ráda, i když jste se pohádaly. Kup cokoli, co by jí udělalo radost a potěšilo ji to. Moc ti přeji, aby ti to dobře dopadlo se se svou nej kámoškou usmířit. Přeji hodně štěstí 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

I toto patri ke kamaradstvi,az se udobrite,tak se tomu zasmejte.Drzim pal­ce.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
panenka

Pokus se s tvou kamarádkou znovu udobřit a vysvětlit jí že jsi to tak nemyslela a že by jsi byla ráda kdyby ti mohla prominout.Napiš jí třeba SMS přeji ti at ti to dobře dopadne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Záleží také na to, PROČ jste se pohádaly. pokud cítíš, že na tom neseš vinu, pak za ní zajdi a zkus jí to vysvětlit, popř.se omluvit.
Pokud si myslíš, že je vina na obou stranách, zkus naznačit, že o její kamarádství stojíš.
A když si myslíš, že ta to může ona, dej jí najevo, že stojíš o to s ní kamarádit, ale ne za KAŽDOU cenu. I kamarádství má hranice.
Pokud to nebylo nic vážného a i jí na tobě záleží, začnete spolu za chvíli mluvit.
Já bych jí nic nekupovala, kamarádství se koupit nedá. Buď vydrží, nebo ne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pajushkaa

Promluvte si spolu o tom a udobřete se,omluv se jí,byla by škoda přátelství.Držím pal­ce

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
člověk

od toho kamarádky a kamarádi jsou,přeci nebudu nadávat cizímu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Nech celé věci čas,pak si vše nech znovu projít hlavou
a jdi za ní,jako dobrá kamoška by tě měla přjmout.Nebo ty ji!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
veve-1998

Ahoj taky se často hádám s kamarádkou,Někdy i kvůli blbostem.Skus se jí omluvit.Já té svojí kamárádce vždycky dám něco sladkého a to vždycky zabere.SKUS TO

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kiss.miss

no já jsem se taky pohádala s kamarádkou a moc mě to mrzelo a tak jsem jí koupila malého plyšového méďu a vše bylo fajn

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek