MakyDrtikol

Jak se zbavit trémy?

Ahoj, zítra, možná o tom někteří víte, bude v Ústí nad Labem poetry slam show a my sme ve škole dělali workshop, kdy k nám přišli slameři a řikali co a jak a všichni, co se workshopu zúčastnili, musí povině zítra vystupovat, ale já nevim jak se zbavit trémy, strašně se na to těšim, už se nemůžu dočkat, ale ta tréma je strašná. Jak se jí zbavit? Prosím poraďte. Díky moc.

Odpovědi
Roman71

Úplně se zbavit trémy nelze. Jediné, co je možné pro omezení tohoto pocitu udělat je dobře se na takové vystoupení připravit :) ..o to více se budeš těšit.

Mimochodem, kde že je to vystoupení?