Vladajsoucna

Kontaktovala mě přes seznamku Ruska. Jedná se o podvod?

Ahoj, přes jednu internetovou seznamku mě kontaktovala jakási holka z Ruska. Chvíli jsme si psali, posílala mi fotky, psala, jak ji jednou zranil jakýsi člověk z Čech. Pak začala vůči mě být velmi citově nakloněná, teď začla psát, že by u mě 3 měsíce chtěla žít, ale potřebuje peníze na cestu a jestli bych jí pomohl. Co myslíte, podvod? Přes jaké stránky bych měl tento případ řešit?

Nejlepší odpověď
Alesh

🙂 … co dodat… Pošli ty prachy raději mně, já ti na oplátku pošlu pár fotek nějaké pěkné slečny. 😉

Další odpovědi
Edison

No hurá do toho!! To určitě podvod není!!! Chce si Tě vzít a k tomu přinese obrovský majetek do manželství!!!

A taky tyhle holčiny jsou fak děsně hodný, věrný a vděčný… Ale to jako fak vážně, když už to není podvod.

Hlada

Jaký případ bys chtěl řešit?
Připomnělo mi to nápis, který byl kdysi na pánských záchodcích:
Kdo to čte, je vůl.
Servít
Nic ve zlém.

elkon

Takové hlouposti neřeším, zkus to taky.

ivzez

Kontakt nejspíš podvodný není, ta tívka tam pravděpodobně zaregistrována.

O podvod půjde, až z Vás vytíhne peníze na cestu, vízum … a už o ní nic neuslyšíte. Pak by zbývala pocie, ovšem Rusko … (podle mne byste se ničeho nedomohl).

quentos

Žádost o peníze přes seznamku je poměrně oblíbený trik, jak obrat osamělé lidi.

Vladajsoucna

První email: „Rozhodla jsem se jít na stesti a uviděla tvou odpověď. Tak jsem se rozhodl okamžitě napsat sem a už se nevrátí na stránky. Moc ráda tě poznávám. Můj profil říká, že hledám vážný vztah, doufám, že to bereš vážně ? Nemám děti, je mi 30. Nemám nic proti věkovému rozdílu. Nevím, jestli jsi Prahu poznal na fotce, byla jsem tam jen pár dní a ráda bych se jednoho dne vrátila do České republiky. Doufám, že to vyjde. A teď hledám muže pro vážný vztah v budoucnu. Internet je ideální pro to, aby se navzájem lépe poznali a udělali správnou volbu. Takže budu čekat na tvou odpověď a na tvé myšlenky.
Tatyana“

Hlada

Neděláš si z nás legraci?
Nějak si nedokážu dost dobře představit, ža mladý člověk, který vyrůstal v době, kdy e-mail a tedy i spam je běžnou součástí života, by na něco takového mohl skutečně reagovat.