Avatar uživatele
Vladajsoucna

Kontaktovala mě přes seznamku Ruska. Jedná se o podvod?

Ahoj, přes jednu internetovou seznamku mě kontaktovala jakási holka z Ruska. Chvíli jsme si psali, posílala mi fotky, psala, jak ji jednou zranil jakýsi člověk z Čech. Pak začala vůči mě být velmi citově nakloněná, teď začla psát, že by u mě 3 měsíce chtěla žít, ale potřebuje peníze na cestu a jestli bych jí pomohl. Co myslíte, podvod? Přes jaké stránky bych měl tento případ řešit?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? JirinaM před 1777 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Alesh

🙂 … co dodat… Pošli ty prachy raději mně, já ti na oplátku pošlu pár fotek nějaké pěkné slečny. 😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Edison

No hurá do toho!! To určitě podvod není!!! Chce si Tě vzít a k tomu přinese obrovský majetek do manželství!!!

A taky tyhle holčiny jsou fak děsně hodný, věrný a vděčný… Ale to jako fak vážně, když už to není podvod.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Hlada

Jaký případ bys chtěl řešit?
Připomnělo mi to nápis, který byl kdysi na pánských záchodcích:
Kdo to čte, je vůl.
Servít
Nic ve zlém.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Takové hlouposti neřeším, zkus to taky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Kontakt nejspíš podvodný není, ta tívka tam pravděpodobně zaregistrována.

O podvod půjde, až z Vás vytíhne peníze na cestu, vízum … a už o ní nic neuslyšíte. Pak by zbývala pocie, ovšem Rusko … (podle mne byste se ničeho nedomohl).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Žádost o peníze přes seznamku je poměrně oblíbený trik, jak obrat osamělé lidi.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Vladajsoucna

První email: „Rozhodla jsem se jít na stesti a uviděla tvou odpověď. Tak jsem se rozhodl okamžitě napsat sem a už se nevrátí na stránky. Moc ráda tě poznávám. Můj profil říká, že hledám vážný vztah, doufám, že to bereš vážně ? Nemám děti, je mi 30. Nemám nic proti věkovému rozdílu. Nevím, jestli jsi Prahu poznal na fotce, byla jsem tam jen pár dní a ráda bych se jednoho dne vrátila do České republiky. Doufám, že to vyjde. A teď hledám muže pro vážný vztah v budoucnu. Internet je ideální pro to, aby se navzájem lépe poznali a udělali správnou volbu. Takže budu čekat na tvou odpověď a na tvé myšlenky.
Tatyana“

před 1777 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Hlada

Neděláš si z nás legraci?
Nějak si nedokážu dost dobře představit, ža mladý člověk, který vyrůstal v době, kdy e-mail a tedy i spam je běžnou součástí života, by na něco takového mohl skutečně reagovat.

před 1777 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek