bolak

Podvod s příjmačkama na střední školu

Co by se stalo, kdyby žák dělal příjimačky na střední školu, test by mu nevyšel o dva body, ale měl na škole známýho a ten by pár otázek doopravil, tak aby se tam dostal a po čase by to prasklo?

Co by se stalo s tím žákem, kdyby se na to přišlo v době kdyby už na té škole studoval nebo by měl dokonce těsně před maturitou, vyhodili by ho?

A co kdyby to bylo v době kdy už by měl školu hotovou, byla by jeho maturita neplatná?

Nejlepší odpověď
jmhad

Přijetí jaksi nesouvisí s výsledky studia.Přijetí na školu nějakým,řekněme trochu podvodným způsobem přes známého není trestné ale jen neetické.Přijetím na školu se stává řádným studentem a pokud takto přijatý student řádně studuje a dospěje až k maturitě,kterou řádně vykoná,není to nijak postižitelné.

Další odpovědi
terry

A co kdyby už byl zaměstnaný? Vyhodili by ho kvli tomu z práce?
A co kdyby už byl v důchodu, ten by byl vypočátaný podle těch peněz, co si vydělal jako zaměstnaný s maturitou? Zkrátili by mu ho?
A co kdyby na to přišli ještě později? Sebrali by mu maturitní vysvědčení in memoriam?

bolak

čili chcete říct, že kdyby byl někdo přijat ačkoliv by neměl bejt a přišlo se na to 1.září, tak protože už do školy nastoupil, už by na něj nikdo nemohl?