jackhammer86

Poradíte, jak vyřžešit podvod při nákupu zboží přes stránku letgo.cz?

Podvod přez letgo

Koupil jsem si elektrický hrnec prez letgo osoba která to prodávala tvrděla že hrnec je nový 100% a nepouzitý… jak jsem šel pro to tak jsme se nekoukal do vnitř tak byla tam marmeláda zároveň hrnec ze vnitř poškrabaní vidličkou tím pádem i poškozen… kontaktoval jsme osobu prý o tom neví nic a že je to nový 100kč a nabízí slevu 100% tak jsem požádal že zboží nechci že to není podle domluvy ale žádná odpověď.. co by Ste dělaly vy ??? Dík.

Nejlepší odpověď
autacek

Vzal bych slevu 100%, marmeládu umyl a hrnec používal k tomu, k čemu je určen.

Další odpovědi
anonym

předně bych nenakupoval na letgo kde neexistuje žádná historie prodávajícího, žádné zpětné hodnocení od kupujících jako třeba na aukru. Na aukru u prodávajícího hned vidíte že prodal 10 věcí za poslední tři měsíce a 95% kupujících hodnotilo transakci pozitivně, dlouhodobě prodal 350 věcí a 98% hodnotí transakce pozitivně … z toho si snadno vyvodíte že je třeba jen velmi malá obezřetnost a s ohledem na počet dobrých prodejů se vyplatí dotyčnému důvěřovat, … tuto možnost ale na letgo nemáte. Tedy systémová chyba v návrhu aplikace, tu nikdo z nás nevyřeší. Možností na letgo mnoho nemáte, pokud se nedomluvíte s prodejcem nebo nereaguje, pak letgo na vás kašle a žádnou garanci vám neposkytuje.

ivzez

Proč se ptáte jenom žen?

Zatím Vám odpovědili jenom muži a podle mne perfektně.

Zejména Auťáčkova odpověď se mi líbí.
Já bych také brala stoprocentní slevu a hrnec bych si umyla.
S takovou slevou by mne nerozházelo ani pár škrábanců…