michaela17

Pokud se s někým stýkáte se záměrem vztahu a ze začátku máte něco s někým jiným, dá se to brát jako podvod?

Nejlepší odpověď
Drap

Takové věci si musí každý srovnat v hlavě sám. Podle mne to podvod je. Přinejmenším na sobě.

Další odpovědi
zjentek

Ne, to je multipodvod. Podvádíš tak několik osob, včetně sebe.

iceT

Dle mého ano, protože sice nepodvádíte nový objev, ale podvádíte toho druhého.

anonym

každý to má hozené v životě jinak. někdo si takové věci nepřipouští, někdo to bere jako běžnou věc. život je krásný, když se mají dva a více lidí rádi