77ivet

podřazená slova slovu země

Nejlepší odpověď
annas

Slovo země má několik významů, takže je několik možností, vyberte si, ke kterému významu přiřadíte slovo podřazené.

půda, podlaha, pozemek, pole, pevnina, souš, hrouda, správní celek, stát, kraj, povrch, po němž chodíme.

Země jako nebeské těleso – oběžnice, planeta

Další odpovědi
www

Na DÚ jdi jinam. Tedy do učebnice, na net ap. Také vyučující ti to rád vysvětlí a dokonce je za to placen 😉
I když vlastně.. 😁