Ciss

Podprsenka s kosticí, poradíte??

Koupila sem si podprsenku a bohuželmě v oblasti v podpaží dře kostice. Místo mám pak rude a bolí to, přelepovat náplastí to každý den nechci… nějaká rada?
PS: novou podprsenku si kupovat nechci, líbí se mi tento styl, který má ale takhle blbě kostice.
Doplňuji:
Velikost je dobrá, v obchodě jsem zkoušela i menší i větší a tahle sedí až na to dření…

Nejlepší odpověď
hanulka11

Koupila sis zřejmě tedy špatnou velikost , nosím jedině s kosticí a ta mě nikdy nedřela.Je třeba řádně v obchodě vyzkoušet ,jsou různé hloubky a velikosti košíčku a pak kostice sedí kde má a nedře. Pokud by se dala vyměnit bude to nejlepší co můžeš udělat. Protože jinak tě to dřít nepřestane.
Doplňuji:
ano vytáhnout kostice jde ale pak to nemá žádný tvar.

zde jsem ti našla co potřebuješ vědět ,důkladně si to pročti

http://ona.id­nes.cz/jak-si-vybrat-spravnou-podprsenku-sledujte-krok-za-krokem-paf-/modni-trendy.aspx?c=A100413­_000507_ona_mo­da_ves

Další odpovědi
elektrikář

Někdy se povede kostici vytáhnout. Zkrátit nebo jí tam zpátky nedávat.

Salvaje

Kupovat jinou značku. Tyhle problémy jsem měla jen když jsem si koupila podprsenku u „Vietnamců“. Kostice se pak i dost často prodře úplně ven a pak píchá a škrábe. :(

Ivetka303

Taky se mi to stalo u jedné podprsenky. Nebyla kvalitní – ve velikosti to asi nebylo, spíš bych řekla, že je kostice špatně přišitá- proto dře

hanulka11

máš tedy špatnou velikost košíčku

Kostice by měla přesně kopírovat měkkou tkáň prsu po celé délce. Správně končí až u podpažní jamky. Pokud tomu tak není, pak může způsobovat otlaky a nepříjemné pocity při nošení. „Když si podprsenku sundáte a vidíte začervenalá místa v měkké tkáni prsa, je to špatně a s velkou pravděpodobností máte malý košíček,“ vysvětluje Dana Jirásková.