Podporuje Internet Explorer objekty JavaScriptu typu prototype?

Vím pouze o Firefoxu a Chrome. Nechci si IE instalovat tak proto se ptám zda-li mám využít objekty typu prototype:

function funkce(){}
funkce.Prototy­pe.objekt = function(){}

nebo klasické funkce.

Nejlepší odpověď
pl4toon

Podporuje od verze 9. Nicméně radši bych použil klasickou funkci, nižší IE jsou ještě poměrně hodně rozšířené. Nebo jestli se nudíte, udějte si oboje s aplikací podle verze prohlížeče. Je to komplexnější řešení :)

Další odpovědi
Bedy

IE je předinstalovnaý v každým Windowsu a jeho jádro využívá řada programů. Proto je dobré ho udržovat v aktuální verzi.

U IE9 a IE10 mám pocit, že problém nebude, u starších verzí si nejsem jistý.

anonym

pl4toon: Dobrý nápad 🙂 Hned se v noci nebudu nudit. 🙂 Výhoda hlavně u Prototypu je ta že lze udělat proměnnou jako Only-Ready což u klasické funkce nelze. Ale pokusím se s tím nějak prolámat. Díky.

anonym

Bedy: Já se neptal zda-li je to nebo není přeinstalované. Já takový adware ihned odinstalovávám, myslím že dokonce mám ořezané XP bez Internet Explorer. A jádro od IE mám nahrazené na Web Kit které je aktuální a umí veškeré tyto funkce.

Bedy

Internet Explorer že je Adware? Juj, co já se tady nedozvím…

Bedy

A spyware Chrome Vám nevadí, když už jsme u toho 😁

anonym

Ale já psal že Chorme to umí také, nepsal jsem že ho využívám 🙂 Já jsem zavázán Firefoxu a jeho Developer console.