Podpora v nezaměstnanosti

Dobrý den,
měla bych otázku ohledně výpovědi.Podala jsem výpověd ke konci únoru,pustí mě v březnu nebo v dubnu.Od jakého měsíce se mi bude počítat podpora.Když v době výpovědí mi klesne plat.děkuji

Odpovědi
standa

  1. pracovní poměr skončíte dnem 30.4.2010, pokud se během výpovědní doby nedohodnete na ukončení dříve
  2. podpora se bude vypočítávat (pokud splníte zákonné podmínky *) z čisté mzdy za 1.čtvrtletí 2010, takže zmiňované snížení mzdy se vás dotkne jen za březen

*) základní podmínkou je , že jste musela být zaměstnaná (pojištěná) alespoň 12 měsíců v posledních 3 letech