Podpora v nemoci a nezměstnanosti – prosím, poradíte mi?

V lednu mi skončila podpora v nezaměstnanosti a od ledna jsem v neschopnosti,Le­den .únor a duben hospitalisována na psychyatrické klinice ,pobírám soc,podporu 1.340 Kč a jsem samoživitelka mám jen zprávu že jsem neschopna kterou každý měsíc musím předložit na prac.úradě,Mám nárok na nemocenské:?múj syn pobírá výživné 1.600 Kč je student a plnoletý,nemám úspory a nevím jak dál.Mám určené výživné částce 1.300 Kč na dceru ,která je u svého otce,Neplatím od ledna ,trpím depresemi,prosím poradte!Je 38 let a 15 let jsem pracovala jako kadeřnice

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Takže, od úřadu práce nedostanete nic, protože vám hmotné zabezpečení už skončilo. Že jste v neschopnosti neznamená vůbec nic. Že platíte na dceru nikoho taky nezajímá.
No a nyní trochu pozitivně.
Čísla budou jen orientační-hrubý odhad. Vaš minimum je 2800+syn 2500, tedy celkem 5300. Pokud syn bere 1600 výživné, tak je to příjem. Sociální podporu máte malou, ale budiž. Na MÚ by vám měli doplatit 5300–1300–1600, celkem tedy 2400. Pozor syn má nárok na přídavek na dítě, když studuje. Pak zkuste příspěvek na bydlení. Ale to vše poníží dávky od města.

Další odpovědi
člověk

jediná rada,kromně socialních podpor je.
využíjte svoje povolání a začněte doma kadeřit a upravovat vlasy,určitě zákazníky najdete,do určité částky si můžet vydělat bez ztráty na uřadě práce

sobol

Asi bych vám to neměl radit, ale ve vaší tíživé situaci by bylo dobré kadeřit na černo než se dostanete z největších trablů, jste-li dobrá tak známí známých můžou hodit ňákou kačku a po zaběhnutí svůj podnik zlegalizovat.