Avatar uživatele
Lenka111

Podpora skupiny Anonymous

Dobrý den,

Chtěl bych se zeptat, zda-li moje podpora skupiny Anonymous může být nějakým způsobem trestná. Myslím tím to, že si dám na facebooku do profilové fotky jejich masku nebo si třeba koupím tričko s nápisem Anonymous, které budu nosit. Jde mi o to, abych z toho postupně neměl nějaké problémy.

Děkuji za odpověď
Doplňuji:
BANAN93: Teď nevím, zda-li mám vaší otázku brát naprosto vážně nebo se jedná jen o žert..

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4124 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

A proč by jsi měl mít z toho problém? Je to normální skupina a maska je z filmu Jako Vendeta.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
BANAN93

no to už jste celostátně hledán a FBI má napojenej váš telefon a počítač.........
Doplňuji:
je to jen žert … když budu třeba nosit na tričku fotku Baracka Obamy – tak se mě taky vláda USA nebude ptát na moje názory o vedení státu … ani se snad nějaká teror. organizace nepokusí na mě spáchat atentát.
Když by ste se aktivně podílel na třeba útoku na nějaký serwer tak to už ano

Upravil/a: BANAN93

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Reuef

Vzhledem k tomu ze muzes nosit na tricku fotku Che Guevary sveho casu vraha a zlocince tak nevim proc by nejaky obrazek masky mel statnim organum vadit…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ponovotny

http://brno.id­nes.cz/prodaval-tricka-s-breivikem-dpz-/brno-zpravy.aspx?c=A121211­_114003_brno-zpravy_kolVepište odpověď…
Doplňuji:
a tohle je normální obrázek a nápis z pc hry

Upravil/a: ponovotny

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek