podobáte se některé herečce/herco­vi?komu by jste se přirovnali?

já možná Libuše ŠAfránková, nebo K.Zeta-Jonsová

Nejlepší odpověď
fablen

najde se tu Paroubek? 🙂

Další odpovědi
lukas.zmizik

mne jednu dobu rikali, ze machackovi, a libusi safrankovou bych chtel za zenu

terry

Mně říkala kamarádka, že Julii Roberts, ale já se tak nevidím :).

dudu

Před časem mě oslovil na Václaváku jeden bezdomovec v domnění, že jsem jakýsi pan major z pražské kriminálky. Moc se divil, když jsem ho vyvedl z omylu a hodil po něm brněnský hantec.

www

Já, nesportovec se tělem, svaly, silou ap. podobám A. Schvarcenegerovi. Nebo jaxe von jmenuje. Teda všem to u píva tvrdím 😁

Mapel

Mě důvěrně říkají Kájínek.

hanny 2

Nedávno mi řekla jedna slečna,že jsem strašně podobná na bývalou televizní hlasatelku Marušku Thomsovou.

Damiana

Mě už řeklo dost lidí, že Olze Schoberové a to mi tedy vůbec nevadí…

led

To neviem, ale už mi povedali o herečkách, čo sa podobajú na mňa…
No, keď človek privrie oči, aj ľadový medveď sa podobá na tučniaka…

briketka10

když jsem nosila kratší vlasy asi pod ramena, mám je vlnitý a hustý tak, jsem prý celá J.Roberts..