Sázky

Je možno mít živnost na to, když skupujeme od zahraniční společnosti tipy na sportovní utkání?

Dobrý den.
Je možno mít živnost na to, když skupujeme od zahraniční společnosti tipy na sportovní utkání s měsíční úspěšností přesahující 70% ? Jednalo by se o to, že by jsme tipy nabízeli zde klientům v ČR za měsíční poplatek cca 500,– Kč. Výdělek je přitom zaručený.
Je možné v tomto oboru podnikat a popřípadě jaké je to odvětví podnikání a co je potřeba vše splnit ? Jestli mít nějaký počáteční kapitál k tomuto druhu podnikání ? Děkuji moc za odpovědi.

Odpovědi
bolak

Zeptej se na úřadě, každopádně 70% je nic neříkající číslo, záleží hlavně na kurzech. Pokud vybereš 10 zápasů s průměrným kurzem 1,45 a vyjde ti jich 7, tak to umí kde kdo. Pravda, to že to umí kde kdo ještě neznamená že na tom nemůžeš něco vydělat ;) Lidi sou blbý.