windiesel

podnikani s kralikami

Chci se zeptat je možne podnikat s kralikami
Doplňuji:
mame nekdo s podnikani s kraliky skušenosti dekuji

Nejlepší odpověď
dědapetr

Je jako s každým zvířectvem jako ovce, kozy, králici, slepice, kačeny a další.

Další odpovědi
Zvědavec

Dal bych si pozor na choroby! Jsou dost náchylní. A z mého pohledu jsou přírůstky malé…

kapka

Proč by nebylo? Při splnění všech byrokratických nařízení, s dostatkem vstupního kapitálu, vyhovujících prostor a zařízení, s dostatkem odhodlání, konkurenceschop­nosti apod.
Můžete se na toto téma dokonce jít poradit na úřad práce. Bývá tam od toho zaměstnanec, který poradí lidem, kteří přijdou s nějakým nápadem na podnikání. Může Vám pomoci s rekvalifikací a pomoci zhodnotit situaci na trhu apod. Je to ale pro lidi evidované na úřadu práce.