Podnikám,pozas­tavuji na 3 měs.živnost a půjdu na ÚP,musím žádat o zprostředkov­.zamest.,když se budu vracet k podnikání?

Budu mít nárok na podporu v nezaměstnanosti po uvedené 3 měsíce.A musím pravdu žádat o zprostředkování zaměstnání,když vím,že se vrátím zpátky k podnikání.Po­zastavuji živnost pouze z důvodu nedostatku klientu přes léto.

Nejlepší odpověď
Jambalaya

Sorry, ale od toho jste podnikatel a máte různé výhody a podmínky k tomu, abyste se dokázal zabezpečit. Doufám, že vám žádnou podporu nedají, je to sporťárna. Pevně věřím, že pravice přesně s tímhle druhem vyžírání státu zatočí.

Jsem podnikatel už 15 let, někdy bylo hůř, někdy líp, ale kdych šla na 3 měsíce na ÚP, že dočasně nemám klienty, no to by mně hamba práskala přes kabát.

Další odpovědi
Popy

Souhlas:-)