Avatar uživatele
Rokio

Podniká z vás někdo (nebo vaši známí) přes internet formou klikaček nebo placených dotazníků (případně kombinovaně)?

Pokud jde o mě, tak já přes internet podnikám, a to formou klikaček (placených reklamních e-mailů), vyplňováním placených dotazníků a čtením článků za peníze.

Můj čistý zisk byl za tento měsíc 109,00 Kč.

Pokud někdo z vás chce vědět, na jakých internetových stránkách podnikám, může mě oslovit buďto přes poštu, nebo přes komentáře pod otázkou.

Zajímavá 0 před 2551 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

To neni žádné podnikání, když to spočítáš, tak zjistíš že je to pouhá ztráta času.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
cochee

Podnikání?
Já myslel, že cílem podnikání je vytvoření nějakých hodnot. V minimu tedy aspoň uspokojení koncového zákazníka, mluvíme-li o podnikání typu nákup zboží za účelem dalšího prodeje.
Ale tohle?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Jiří Bohumil

Rokio, to není podnikání, to je pouze hodně špatně placená zábava.:-) Podnikáním by jsi se měl uživit a tímto asi těžko. Spíš by jsi měl uvažovat, co se týče netu, v případě že by jsi pro to měl předpoklady, začít fungovat jako bloger, případně vytvářet zajímavá videa a zveřejňovat je na Youtube. Ale jsi mladej, uč se a snaž se. Držím Ti palce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

Nevěř, že za čtení článků a prohlížení reklam uvidíš nějaký peníz, je to podvod.
Já jsem si už vydělal pár stokorun ve formě poukázek na zboží z Tesca. Je to seriózní sociologický průzkum „Cenné názory“. Mimo internet jsem si vydělal asi 35 000 rovněž v sociologických průzkumech – přímo v terénu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tw!st

Toto je internetové podnikání? Kdyby jsi to bral jako podnikání a měl by jsi živnost, tak za předpokladu že by jsi ji měl jako hlavní činnost, tak by ti ani stonásobek tvého zisku nestačil na pokrytí výdajů na sociální a zdravotní pojištění, které je nutno OSVČ uhradit ve formě měsíčních záloh.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?gecco Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… a ten čistej zisk byl po odečtení nákladů za internet (pc do toho raději nebudu počítat)? … podnikání je něco úplně jinýho, než toto, todle je slabý přivýdělek ) >>>
když to chceme správně nazvat …
… to víc ušetřim denně na stažených filmech …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Ne. Já nepodvádím a nemám podvodníky
ani mezi svými přáteli či známými.

„Přivýdělek“ za placené dotazníky nepokryje
ani náklady na elektřinu a internet.

Ale myslela jsem si, že to „klikačkovým“ podvodníkům vynáší
více → nečekala bych, že budou podvádět kvůli stovce měsíčně…
[Nebo´s otázku mínil jinak a v klikačkách nepodnikáš?
Podnikateli v tomto oboru totiž nejsou ti, kdo se nechali nachytat,
a klikají, nýbrž ti, kdo ten „výdělek“, který nikdy nevyplatí, nabízejí.]

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek