Rokio

Podniká z vás někdo (nebo vaši známí) přes internet formou klikaček nebo placených dotazníků (případně kombinovaně)?

Pokud jde o mě, tak já přes internet podnikám, a to formou klikaček (placených reklamních e-mailů), vyplňováním placených dotazníků a čtením článků za peníze.

Můj čistý zisk byl za tento měsíc 109,00 Kč.

Pokud někdo z vás chce vědět, na jakých internetových stránkách podnikám, může mě oslovit buďto přes poštu, nebo přes komentáře pod otázkou.

Nejlepší odpověď
Drap

To neni žádné podnikání, když to spočítáš, tak zjistíš že je to pouhá ztráta času.

Další odpovědi
cochee

Podnikání?
Já myslel, že cílem podnikání je vytvoření nějakých hodnot. V minimu tedy aspoň uspokojení koncového zákazníka, mluvíme-li o podnikání typu nákup zboží za účelem dalšího prodeje.
Ale tohle?

Jiří Bohumil

Rokio, to není podnikání, to je pouze hodně špatně placená zábava.:-) Podnikáním by jsi se měl uživit a tímto asi těžko. Spíš by jsi měl uvažovat, co se týče netu, v případě že by jsi pro to měl předpoklady, začít fungovat jako bloger, případně vytvářet zajímavá videa a zveřejňovat je na Youtube. Ale jsi mladej, uč se a snaž se. Držím Ti palce.

Kepler

Nevěř, že za čtení článků a prohlížení reklam uvidíš nějaký peníz, je to podvod.
Já jsem si už vydělal pár stokorun ve formě poukázek na zboží z Tesca. Je to seriózní sociologický průzkum „Cenné názory“. Mimo internet jsem si vydělal asi 35 000 rovněž v sociologických průzkumech – přímo v terénu.

Tw!st

Toto je internetové podnikání? Kdyby jsi to bral jako podnikání a měl by jsi živnost, tak za předpokladu že by jsi ji měl jako hlavní činnost, tak by ti ani stonásobek tvého zisku nestačil na pokrytí výdajů na sociální a zdravotní pojištění, které je nutno OSVČ uhradit ve formě měsíčních záloh.

Mc Merkurion

… a ten čistej zisk byl po odečtení nákladů za internet (pc do toho raději nebudu počítat)? … podnikání je něco úplně jinýho, než toto, todle je slabý přivýdělek ) >>>
když to chceme správně nazvat …
… to víc ušetřim denně na stažených filmech …

ivzez

Ne. Já nepodvádím a nemám podvodníky
ani mezi svými přáteli či známými.

„Přivýdělek“ za placené dotazníky nepokryje
ani náklady na elektřinu a internet.

Ale myslela jsem si, že to „klikačkovým“ podvodníkům vynáší
více → nečekala bych, že budou podvádět kvůli stovce měsíčně…
[Nebo´s otázku mínil jinak a v klikačkách nepodnikáš?
Podnikateli v tomto oboru totiž nejsou ti, kdo se nechali nachytat,
a klikají, nýbrž ti, kdo ten „výdělek“, který nikdy nevyplatí, nabízejí.]