cecen

Podnět k přezkoumání rozhodnutí mimo odvolací řízení

Dne 26.1.2009 jsem měl spáchat přestupek dle §42 odst.1 zákona o myslivosti.Za to mi byla uložena pokuta 1000kč a odebrán lov. lístek na 2 roky. Proti tomuto jsem se v zák. lhůtě odvolal na kraj který toto 7.7.2009 potvrdil. Podal jsem proto na min. zem. podnět k přezkoumání pro porušení zákona ve smyslu §94 a násl. zákona č.500/2004Sb a to dne 20.8.2009. Chtěl bych vědět do jaké doby musí min. zem. rozhodnout nebo jaké na mají zákoné lhůty protože do dnešního dne mi nepřišla žádná odpověď.

Nejlepší odpověď
jkjk

Viz odkazovany paragraf: „… Účastník může dát podnět k provedení přezkumného řízení; tento podnět není návrhem na zahájení řízení; jestliže správní orgán neshledá důvody k zahájení přezkumného řízení, sdělí tuto skutečnost s uvedením důvodů do 30 dnů podateli.“