Aquamen

Bude bance vadit, když při dokládání příjmů pro získání úvěru doložím výpisy z účtu, kam mi chodí peníze i z Tipsportu?

Dobrý den, jsem zaměstnanec firmy a jako koníček sázím na sport a chtěl bych si vzít úvěr na bydlení. Bude bance vadit, když doložím výpisy z účtu, kde mi chodí peníze i z Tipsportu? Splňují všechny požadavky, jako je doložení platu za poslední 3 měsíce, jsem občanem a mám trvalé bydliště v ČR a ostatní věci.

Odpovědi
Arne1

Zeptej se nějakého úvěrového specialisty, každá banka má podmínky jiné.

Drap

Obecně lze říct, že to vadit nebude.

Edison

Bože!!! Kolik ti je, že se ptáš tady a takhle? To nechápeš, že každá instituce má svý podmínky??? Pokud ne, tak si raději nepůjčuj, bo takovéhle znalosti o finančnictví tě dovedou jedině do dluhové pasti.

Pepa25

Pokud se nebudete snažit to zohlednit jako příjmy nebo tam nebude vidět, že naopak chodí do Tipsportu hodně peněz, tak jim to bude jedno.