leader

Podmínky k studiu Fyzioterapeuta?

Jdu do 4. ročníku gymnázia a přemýšlím o studiu fyzioterapeuta,nebo VŠE-podniková ekonomika.Máte někdo se studiem fyzioterapeuta zkušenosti?Nap­říklad jestli je jako podmínka maturita z biologie a jestli tam jde jen o biologii člověka?Také jak to funguje po skončení VŠ,jestli je tam nějaká atestace jako u doktora. Děkuji moc za odpovědi

Odpovědi
gecco

Mohlo by tě zajímat tohle – http://www.stu­diumfyziotera­pie.cz/ , konkrétní informace pak získáš na jednotlivých fakultách…
😉