Kodetka

V září jsem dostal podmínku. Byl jsem u přestupkové komise kvůli činu z března. Co může být v čerstvém dopise od soudu?

Zdravim. Dostal jsem podminku letos nejak v zari. Ovsem byl jsem na prestupkove komisi za cin, ktery se stal v breznu. Tudiz jsem podminku v te dobe nemel. Komise me ceka jeste v prosinci. Ale ted mi prisel dopis ze soudu, ceho se mam obavat? Je sobota, musim pockat az do pondeli, ale tak predem me zajima, co chce ted soud? Nemela by dopis poslat ta komise spis?

Odpovědi
Edison

Co chce soud a čeho se máš obávat máš nejspíš v tom dopise, neasi… Soud řeší své věci a komise taky svý. Nechápu vůbec otázku…