Kodetka

Poradíte, jak vyřešit problémy popsané v doplnění? Souvisejí s podmínkou a předvoláním před městskou komisi?

Potrebuju vedet info,jsem v podmince,kdysi pred lety jsem dal na budku frajerovi,ted mam podminku a nedavno jsme byli na zahrade a meli puštěné radio a sousedi na nas volali v 17hod policii ze delame hluk, byl jsem tam jen ja s pritelkyni. Uz nas takto obtezuji porad,nelibi se jim, ze mame na zahrade kvetiny, ze jim nas strom stini na jejich zabradu,ze deti skacou do bazenu a podobne veci..nikomu jinemu to nevadi nez jim..Jenze ja uz vybouchnul a rekl jsem tomu chlapkovi ze at uz me nestve jinak s nim flaknu o zem ale samozřejmě jsem nic neudelal,on v tu chvili zacal nahrávat na tel a rikal at jdu k tomu plotu a rozbiju mu tu hubu. Ja nesel,mam rodinu ale proste mi to ulitlo.pak hned volal policii…byli to mestaci, myslite,ze z toho neco muzu mit? Neco rikali ze to pujde na komisi na mesto…co mi muzou? Chapi,ze kdybych ho napadl,jdu sedet ale ja nic neudelal,jen jsem tam zahlasil tuto vetu,ze s nim praštílim..pry ze si nas i potom nahrávali.. je toto vubec normalni? Aby nas nataceli o cem se bavime atd?? Co mi hrozí? Dekuji

Podminka a predvolani ke komisi na mesto

Odpovědi
Emefej

Pokud to jde ke komisi, jedná se o přestupek a s ním podmínka nijak nesouvisí.

nyjono

Myslím, že udělají jen nějaký zápis. Pokud to je tak, jak píšeš.

Dochy

Pokud je to tak jak píšeš, začal bych s protiútokem. Stěžovat si na šikanování z jejich strany, stalking apod.. Pokud na váš pozemek mají natočeny nějaké kamery tak nahlásit a stěžovat si na porušování soukromí apod…