Podmínečné propuštění

Dobrý den,chtěla bych se zeptat, když odsouzený požádá o PP a soud tuto věc schválí a povolí, kdy nejdříve jej mohou propustit na svobodu? (tzn. hodiny, dny, týdny, …) Děkuji za odpověď. K.

Odpovědi
Drap

Nedá se odpovědět, neni na to stanoven limit.

Petunka17

ahoj, každá věznice tomá jinak. Můj přítel byl v Ačku v Hradci a „soud“ probíhal u nich ve věznici. takže v jeho případě to byla otázka pár hodin. V 10hod se dozvěděl že ho na půlku pustí a v 15hod už sme jeli domu.
Záleží v jaké věznici je.