Petr1491

Podložku pro natáčení videí?

Ahoj, natáčím na youtube, ale můj stůl má hnědé podloží, což nevypadá hezky. Nemáte prosím někdo nějaký tip na pěknou podložku (např. obchod), kterou bych měl pod rukama? Recenzuji různé produkty.
(Na netu jsem na nic nenarazil).
Díky.

Odpovědi
Edison

Pokud recenzuješ produkty, poptej distributory, jestli poskytnou nějaké materiály. Jinak stačí balicí papír, nebo látku pod antireflexní (matnou) tužší folii. A můžeš mít podložek, kolik si usmyslíš. Na stranách zatížíš, nebo přilepíš tejpou, nebo připevníš svěrkou ke stolu… možností jsou mraky… Ale jestli Tě tyhle věci nenapadaj, tak se na natáčení čehokoli vykašli. Nemáš dostatečně krativní myšlení.

Mc Merkurion

… a co takto jednobarevný ubrus, ten je na přikrytí stolu primárně určenej ???

Petr1491

To: Edison: Tohle mě napadá a zkoušel jsem to xkrát, ale právě bych raději nějaké hezké pozadí s motivama atp.

Edison

Vytvoř si cokoli, natiskni, nebo nech natisknout… cokoli… Velký papírový ubrusi s mraky motivy… Bóóóže… trh je v tomhle neomezenej…