p-e-t

Podložka pod myš s opěrkou, dobrá či závadná?

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli podložky pod myš s gelovou opěrkou jsou dobré. Jestli jsou zdravé a jestli z nich náhodou nemůže vzniknout karpální tunel. Předem děkuji za dopoved.

Nejlepší odpověď
Sůwa

Vycházím z vlastní zkušenosti, gelové podložky používám asi rok a přestalo mne bolet zápěstí. Myslím, že pro karpály je daleko náročnější držet delší dobu zápěstí ve vzduchu, než když je opřené. Jen je mi fuj, když si představím, že podobným silikonem si někdo nechá vylepšit postavu.

Další odpovědi
terry

Mám dojem, že jsou zdravější než podložky bez opěrky. Pro ty karpály.
Proto se tam ta opěrka dělá.
Nebo ne?

Mapel

Myslím, že je dobrá.

kaoma

Mám ji taky a jsem s ní spokojená. Zápěstí nebolí, i když klikám dlouho. Než jsem si ji pořídila, tak mě docela dost štípalo a bolelo zápěstí,když jsem se zabrala do nějaké hry 😉 Teď můžu hrát třeba celou noc a nic. Takže ano, je dobrá.

Wang

Jednoznačně dobrá.