JájsemRaibek

Podléhá exekuci i zlato?

Může mě exekutor přinutit, abych si nechal své zuby vytrhat?
Zdroj foto: Moje zuby :DD

Nejlepší odpověď
ivzez

Zlato ano, zuby ne.

Další odpovědi
Kepler

To asi ne, ale nabídl bych exekutorovi ty zlaté komunisty. Jinak ale zajímavá investice, banka v hubě!

anonym

Pokud by ti šel neuprosně po zubech, tak mu řekni, že máš i srdce ze zlata a pak to natoč skrytou kamerou a předej policii jako pokus o vraždu a je na chvíli klid od exekuce.

Doplňuji. Ty zlaté zuby asi ne, protože je to asi jen zlatý plak, ale to srdce jo, protože by mohlo být zlaté i vevnitř. Říká se, že někdo má srdce ze zlata a pokud máš už i zlaté zuby, tak není co řešit.

Lamalam

Mě by spíš zajímalo, jak by ti zabavil zlatou žílu – https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Hemoroid

marci1

Zuby ne a ty jsi Somálec? 🙂