
Skype by si měl mikrofon sám zapínat po připojení (přesnější
nastavení audio softu jde také v nastavení Skype). Pokud si ho chceš
zapnout ručně, tak 2× rychle klikni na „repráček“ vedle hodin (vpravo
dole). Otevře se ti základní audio-mixer Windows. Možnosti > Vlastnosti
> najdi a označ Mikrofon > OK.
Skype po použití mikrofon automaticky vypíná a při spojení zapíná,
Takže pokud bude potřeba mikrofon k jiným účelům, je třeba ho zapnout
ručně (viz. návod). Možná existuje nějaká fixace nastavení, ale zatím
jsem po ni nebádal – výše zmíněný postum mi zatím vždy stečil.
|
4Kdo udělil odpovědi palec? kropitko, panenka, annas, elektrikář
před 5825 dny
|
0 Nominace Nahlásit |

Mikrofon by se měl aktivovat sám.Máš mikro ve správné zdířce na PC ze zadu?
|
3Kdo udělil odpovědi palec? panenka, quentos, elektrikář
před 5825 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek| Bedy | 1528 | |
| Michal Kole | 1199 | |
| led | 1169 | |
| Hlada | 1134 | |
| mosoj | 1123 | |
| gecco | 904 | |
| www | 827 | |
| badisko | 817 | |
| cochee | 814 | |
| Dochy | 746 |
| Software |
| Hardware |
| Internet |
| Programování a webdesign |
| Sítě |
| Bezpečnost |
| Ostatní počítače a internet |