Avatar uživatele
anonym

Podle jakých kritérii si vybíráte dovolenou?!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? hanulka11, Drap, suaeda, Tom20, briketka10, anonym před 4278 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Abych pravdu řekla, tak jsem ještě na dovolené nikde nebyla.
Doplňuji:
Stačí mi občasná procházka po okolní přírodě a cesta do nejbližšího města. Někdy zajedu za sestrou do Prahy, kde nalézám kulturní vyžití.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

Zemi a dobu mám jasnou to ty víš …a pak tedy – možnost poznat co nejvíc památek, poznat život místních na těch všech ostrovech , koupání bývá pěkné vesměs všude a autem si přinejhorším najdu to lepší – nejsem náročná já se prostě přizpůsobím jen musím střídat místa – mám totiž "neklidnou krev " . Nemám ráda hotely raděj pěkně v soukromí a to se najde vždy . Tak jakápak mě mohou kritéria omezit nevím?
A jak to máš ty?????

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

podle prázdné peněženky :)
takže jako každý rok budu na zahrádce s mým kocourkem :o)
http://www.you­tube.com/watch?v=EK­vNqe8cKU4&fea­ture=fvwrel
Doplňuji:
chodí ke mě jeden kocour bez ocásku není takhle malej, ten můj na něj trochu syčí, někdy mám u sebe i sestry yorkšíra a ten ho tedy vyhání a už jen natočit video..

http://www.you­tube.com/watch?v=3VLcLH9­7eRw&feature=fvwrel

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Na dovolenou nejezdím…

a BRIKETKO,ta videa jsou naprosto luxusní,to je jak sledovat kočky u mamky doma naživo…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Už mnoho let nemám žádná kritéria. Jezdívám s partou lidí s kterými se vídám poměrně málo, s některými jen jednou do roka. Věnujeme se společnému koníčku a zílibě. Termín,místo, a způsob zábavy je tedy dín, takže neni třeba žádných kritérií. Termín je stále stejný – srpen. Takže každý přijede na jak dlouho může a na jak dlouho chce. Jezdívám stabilně na tři týdny, takže vlastně nemám žádné starosti a neni co rozhodovat. Možná se to bude zdát spoustě lidí zvláštní, ale plně mi to vyhovuje a zatím nemám ani v úmyslu, něco na tom měnit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Moje kritéria – moře,4hvězdičkový hotel,strava all inclusive,pokoj s výhledem na moře,odlet z Brna.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tom20

Žádných.Sedím doma :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Co největší soukromí a luxusní ubytování – to je na prvním místě; strava mě nezajímá – nemám ráda předepsané hodiny k jídlu, omezuje mne to; raději mlsám pokaždé někde jinde), nádherný bazén, pravidelné taneční večery, masáže a Wellnes celkově. Krásné okolní prostředí k romantickým a elegantním procházkám. Útulné kavárničky, hodně zeleně, malé obchůdky se zajímavou módou a uměním. Zkrátka, abych věděla, že budu opravdu relaxovat a bavit se po svém každou minutu. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Hanulko i vy ostatní. Nebudete věřit,ale letos,poprvé v životě , jedu na týdenní pobytovou rekreaci a tak nemám (snad) žádná kriteria. Jen to,aby tam bylo krásně,klid,pří­jemní lidé,dobrá kuchyně a něco ke shlédnutí!

před 4278 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Damiana

Také Ti přeji, ať se Ti tam, kam jedeš líbí. Je důležité, aby sis vybral podle svých představ a ty, aby byly posléze příjemně naplněny. Ale to máš jako se vším…:-))

před 4277 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanulka11

No tak si to tedy užij – gratuluji .

před 4278 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Děkuji.

před 4278 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

tak se tam někde neutop, jak by řekl M.Kolesa a brzo se nám vrať ať se máme čemu smát :o)
doufám, že se mi zas ta zpráva nezobrazí 2×..

před 4278 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek