Podle jakých kritérii si vybíráte dovolenou?!

Nejlepší odpověď
anonym

Abych pravdu řekla, tak jsem ještě na dovolené nikde nebyla.
Doplňuji:
Stačí mi občasná procházka po okolní přírodě a cesta do nejbližšího města. Někdy zajedu za sestrou do Prahy, kde nalézám kulturní vyžití.

Další odpovědi
hanulka11

Zemi a dobu mám jasnou to ty víš …a pak tedy – možnost poznat co nejvíc památek, poznat život místních na těch všech ostrovech , koupání bývá pěkné vesměs všude a autem si přinejhorším najdu to lepší – nejsem náročná já se prostě přizpůsobím jen musím střídat místa – mám totiž "neklidnou krev " . Nemám ráda hotely raděj pěkně v soukromí a to se najde vždy . Tak jakápak mě mohou kritéria omezit nevím?
A jak to máš ty?????

briketka10

podle prázdné peněženky :)
takže jako každý rok budu na zahrádce s mým kocourkem :o)
http://www.you­tube.com/watch?v=EK­vNqe8cKU4&fea­ture=fvwrel
Doplňuji:
chodí ke mě jeden kocour bez ocásku není takhle malej, ten můj na něj trochu syčí, někdy mám u sebe i sestry yorkšíra a ten ho tedy vyhání a už jen natočit video..

http://www.you­tube.com/watch?v=3VLcLH9­7eRw&feature=fvwrel

iceT

Na dovolenou nejezdím…

a BRIKETKO,ta videa jsou naprosto luxusní,to je jak sledovat kočky u mamky doma naživo…

Drap

Už mnoho let nemám žádná kritéria. Jezdívám s partou lidí s kterými se vídám poměrně málo, s některými jen jednou do roka. Věnujeme se společnému koníčku a zílibě. Termín,místo, a způsob zábavy je tedy dín, takže neni třeba žádných kritérií. Termín je stále stejný – srpen. Takže každý přijede na jak dlouho může a na jak dlouho chce. Jezdívám stabilně na tři týdny, takže vlastně nemám žádné starosti a neni co rozhodovat. Možná se to bude zdát spoustě lidí zvláštní, ale plně mi to vyhovuje a zatím nemám ani v úmyslu, něco na tom měnit.

hanny 2

Moje kritéria – moře,4hvězdičkový hotel,strava all inclusive,pokoj s výhledem na moře,odlet z Brna.

Tom20

Žádných.Sedím doma :D

Damiana

Co největší soukromí a luxusní ubytování – to je na prvním místě; strava mě nezajímá – nemám ráda předepsané hodiny k jídlu, omezuje mne to; raději mlsám pokaždé někde jinde), nádherný bazén, pravidelné taneční večery, masáže a Wellnes celkově. Krásné okolní prostředí k romantickým a elegantním procházkám. Útulné kavárničky, hodně zeleně, malé obchůdky se zajímavou módou a uměním. Zkrátka, abych věděla, že budu opravdu relaxovat a bavit se po svém každou minutu. 🙂

anonym

Hanulko i vy ostatní. Nebudete věřit,ale letos,poprvé v životě , jedu na týdenní pobytovou rekreaci a tak nemám (snad) žádná kriteria. Jen to,aby tam bylo krásně,klid,pří­jemní lidé,dobrá kuchyně a něco ke shlédnutí!

Damiana

Také Ti přeji, ať se Ti tam, kam jedeš líbí. Je důležité, aby sis vybral podle svých představ a ty, aby byly posléze příjemně naplněny. Ale to máš jako se vším…:-))

hanulka11

No tak si to tedy užij – gratuluji .

anonym

Děkuji.

briketka10

tak se tam někde neutop, jak by řekl M.Kolesa a brzo se nám vrať ať se máme čemu smát :o)
doufám, že se mi zas ta zpráva nezobrazí 2×..