Avatar uživatele
Justin1

Podle jakého kritéria se zde určuje nejlepší odpověď, pokud nerozhodne jednoznačně jen počet palců?

Občas u některé otázky vidím jednu odpověď označenou jako nejlepší a potom jsou tam ještě další odpovědi se stejným počtem palců.

Zajímavá 0 před 1168 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Pokud nerozhoduje počet palců, tak to závisí na tazateli, kterou odpověď považuje za nejvíce užitečnou a označí ji tak. Jinak pokud jde o stejný počet hodnocení, prioritu má ten, kdo odpoví nejrychleji.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… abeceda, nic tajemnýho …
-
@Kepler: nejlepší odpověď je stále, tazatel nominací určí užitečnou odpověď a otázku zavře, do tý doby je nejlepší odpověď s nejvíce palci, při shodě dle abecedy, bez ohledu na palce tazatele …

Upravil/a: Mc Merkurion

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Dochy

Nominace/palce/čas odpovědi
(nejsem si jist jestli palce mohou nominace přebít, třeba 5 palců za jedno nominaci, nebo tak něco…)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Kepler

Mc Merkurion: myslím, že nikoliv podle abecedy, ale podle toho, kdo odpoví nejdřív. Taková je asi moje zkušenost.

před 1168 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… nebudu se hádat, asi máme pravdu oba, zpětně jsem se díval na pár otázek, a někdy je to podle abecedy, někdy podle data … ale nominace na to vliv nemají, to jsem zjistil, když někoho nominuju (ne jako tazatel), tak se v žebříčku stejných palců neposune …

před 1167 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek