Lunixis

Podle jaké činnosti mužu poznat jestli jsem dobrej technickej typ??…

Vím, že ta otázka zní hloupě, ale opravdu nevím co se pod tím technickým typem schovává :(
Doplňuji:
A ještě chci k tomu dodat, že mi je 15 takže auto jsem ještě určitě neopustí neopravoval

Nejlepší odpověď
led

Ak sa k oprave auta postavíte a

  • začnete automaticky opravovať – ste technický typ
  • začnete uvažovať, čo budete robiť bez auta – nie ste technický typ

Ak si dokážete vizuálne predstaviť, o čom hovoria manuále na pračku – ste technický typ. Ak pri kúpe akéhokoľvek výrobku hneď pozeráte manuál – ste technický typ
Doplňuji:
môže to byť aj bicykel :)

Další odpovědi
Funna

technický typ nemá problém cokoliv rozebrat a opět to složit dohromady, tak aby to opět fungovalo (ale to předpokládá i manuální zručnost, která tobě chybí)…a když mu ukážeš něco nefungujícího, první začne přemýšlet, jak by to šlo opravit…a když vidí něco nového, nějaké zajímavé „soustrojí“, okamžitě ho zajímá, jak to funguje…jenže tohle dělají technické typy odmalička…takže nejspíš nejsi, jinak bys to o sobě už dávno věděl a nemusel se ptát…