Georgo2010

Podle čeho z obalů v regále poznám, že se jedná o kvalitní jogurt? Podle podílu tuku?

Nejlepší odpověď
hanulka11

kvalitní jogurt neobsahuje žádné zahušťovadla,že­lírující látky,neprospěšné látky našemu tělu,éčka
nejlepší je typ Holandie a valašské jogurty připravené přírodním kysáním

Další odpovědi
Pájo

Jak píše Hanulka 11:
přidám obecné základní pravidlo:

  • kvalitní jogurt neobsahuje žádný přidaný škrob!

venkovan

Jednoduše – kvalitní jogurt není tak dobrý jako nekvalitní. A pokud je „živý“, datum spotřeby se počítá na dna a ne na týdne či měsíce.

jmhad

Já se plně přikláním k venkovanovi.Co to může být,když něco z mléka vydrží půl roku.To ani krávu nevidělo,jedině tak tu Milku či Veselou

IK

Orientuji se podle chuti, mléčné výrobky není dobře přehánět protože zahleňují, takže si to chci občas užít.
Pokud chceš kvalitu, můžeš si dělat jogurt doma.
Pro orientaci převaříš mléko, přidáš sušené, pár lžiček kupovaného jogurtu a necháš v teple myslím že 6 hodin…už jsem ho nedělala roky.